Békés Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ

Nyitva tartás:

 • Hétfő: 08-16 óra
 • Kedd: 08-16 óra
 • Szerda: 08-16 óra
 • Csütörtök: 08-16 óra
 • Péntek: 08-16 óra
 • Szombat: zárva
 • Vasárnap: zárva

A szakértők, tanácsadók a megadott elérhetőségeken nyújtanak segítséget, személyes konzultáció előre egyeztetett időpontban lehetséges.

Elérhetőségek
Herczegné Számel Annamária Szakmai vezető
Cím: 5600 Békéscsaba, Sikonyi út 3.
Telefon: +36 20 264 4463
E-mail: civilkozpontbekes@gmail.com
Weboldal: www.civilkozpont.egyensulyaeegyesulet.hu


Munkatársak:
Dr. Futaki Géza Istvánné – Civil jogi tanácsadó
E-mail: futaki.meri@t-email.hu Tel.: +36 30 938 4777

Dr. Kopcsák Zoltán – Civil jogi tanácsadó
E-mail: dr.kopcsakz@globonet.hu Tel.: +36 30 606 6160

Szegediné Lisovszki Piroska – Civil könyvelési tanácsadás
E-mail: szegedinelpiroska@gmail.com Tel.: +36 30 743 0091

Gyebnár Péter – Civil pályázati szakértő
E-mail: civilforrasbekes@gmail.com Tel.: +36 30 654 1686

Balogh Gergely – Informatikai tanácsadó
E-mail: morneo@morneo.net Tel.: +36 30 354 2490

Kocziha Attila -Külkapcsolatokért felelős tanácsadó
E-mail: attila.kocziha@yahoo.com Tel.: +36 20 484 89 97

Schriffertné Lócskai Henriett – Pályázati tanácsadó (NEA, Bethlen Alapkezelő)  tanácsadó
E-mail: henriett.cic@gmail.com Tel.: + 36 20 319 3591

Együttműködési jó gyakorlatok:
A megye civil szervezeteinek hírlevelünkben információs lehetőséget biztosítunk, ahol a szervezetek rendezvényeikről értesíthetik a többi Dél-alföldi civil szervezetet. Az „Év Civil Jogásza” az „Év Civil Könyvelője” cím meghirdetése. Díjmentesen jogi, könyvelési, informatikai, pályázati, külkapcsolati tanácsok biztosítása. Civil találkozók, fórumok, műhelymunkák létrehívása.

Együttműködő partnerek:

 • Erzsébet Ifjúsági Alap
 • Békés Megyei Kormányhivatal
 • Békés Megyei Közgyűlés
 • Közösségfejlesztők Békés Megyei Egyesülete
 • ÉFOÉSZ Békés Megyei Egyesülete
 • Körös-Sárréti Civil Szervezetek Szövetsége
 • Civil Szervezetek Szövetsége – Békéscsaba
 • Dél-Alföldi Társadalmi Felzárkózási Igazgatóság Innovációs, Oktatási és Közösségi Központ
 • Barangoló Közhasznú Egyesület
 • A megyében működő önkormányzatok
 • Békés megyei civil szervezetek
 • Gazdasági társaságok

Események, rendezvények:Évente több alkalommal biztosítunk ingyenesen képzési lehetőséget. Képzéseink során a gyakorlatias ismeretek átadásra törekszünk. A képzési tartalmak részben a civil szervezetek által kötelezően teljesítendő a jogi, gazdálkodási, adminisztrációs, stb. kötelezettségek értelmezését és teljesítését segítik. E mellett igyekszünk kiszolgálni azokat az igényeket is, amelyek a szervezetek fejlődésével, szakmai munkájuk, együttműködéseik építésével függenek össze.A megye valamennyi járásában évente legalább egy alkalommal szervezünk információs rendezvényt, Ezek jellemzően a civil szervezeteket érintő jogi, beszámolási, adózási, stb. kötelezettségek teljesítését, segítik elő. Várjuk, és szívesen fogadjuk azon szervezetek meghívását, akik önálló programként, vagy egy nagyobb rendezvény részeként szeretnének a civilek tájékoztatását szolgáló eseményt rendezni.

Megszakítás